Żaluzje Poziome Aluminiowe

Żaluzje aluminiowe idealnie sprawdzą się w miejscach narażonych na wysokie temperatury oraz wilgoć. To klasyczne rozwiązanie w dziedzinie osłon okiennych, które obecnie pełni funkcje nie tylko użytkowe, ale i estetyczne.

Skutecznie chronią pomieszczenia przed nadmiernym nagrzewaniem się          i dzięki możliwości precyzyjnej zmiany ustawienie lamel, pomagają                  w zachowaniu odpowiedniej cyrkulacji powietrza. Płynna regulacja lamel pozwoli na zachowanie prywatności, nie eliminując dopływu naturalnego światła z zewnątrz. Osłony aluminiowe sprawdzą się w pomieszczeniach wymagających całkowitego lub częściowego zaciemnienia okien.

W miejscach trudno dostępnych można zastosować sterowanie elektryczne, które będzie również pomocne w budynkach o dużej powierzchni. Żaluzje aluminiowe mogą być montowane w świetle szyby, do ściany lub do sufitu.  Są lżejsze od klasycznych żaluzji drewnianych a podniesiony pakiet lamel zajmuje mniejszą przestrzeń w oknie. Żaluzje aluminiowe dostępne są            w wielu wariantach kolorystycznych, dzięki czemu pasują do wnętrz w różnym stylu i dobrze współgrają z zasłonami. Są także odporne na działanie promieni UV, dzięki czemu chronią zawieszone w oknach tkaniny przez żółknięciem.

Skontaktuj się z Nami

Zachęcamy do skorzystania z naszego formularza kontaktowego.
Nasi pracownicy skontaktują się z Państwem zaraz po otrzymaniu zapytania.

Korzystając z formularza kontaktowego wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez abtechnologie.pl swoich danych osobowych w celu odpowiedzi na zadane pytanie.

Email

biuro@abtechnologie.pl

Godziny Otwarcia

Pon - Pt: 8:30 - 17:00

Copyright abtechnologie.pl © 2021 All Rights Reserved.

Call Now Button