Rolety Plisowane

Praktyczne rozwiązanie pełniące funkcję dekoracyjną oraz ochronną zarówno w domu jak i pomieszczeniach biurowych. Dzięki wyjątkowej konstrukcji pozwalają na płynną regulację położenia oraz umożliwiają zasłonięcie wybranego fragmentu okna bez potrzeby całkowitego zaciemnienia wnętrza. Rolety plisowane zapewniają dodatkową izolację termiczną, która latem chroni przed nadmiernym nagrzewaniem pomieszczeń a zimą zapobiega ich wychładzaniu się. Rolety plisowane potocznie określane jako „plisy” umożliwiają dekorowanie zarówno okien standardowych jak i tych                      o nietypowych kształtach.

Zwinięte „plisy” zajmują niewielką powierzchnię okna, co pozwala na zachowanie naturalnego oświetlenie wnętrza, nawet podczas mniej nasłonecznionych dni. Od klasycznych modeli rolet odróżnia je brak rury nawojowej, gdyż cały mechanizm opiera się na dwóch listwach obudowujących materiał składający się w estetyczną harmonijkę. Plisy pozwalają na zastosowanie dwóch tkanin w jednym systemie. Szeroka gama materiałów: transparentnych, półprzezroczystych i zaciemniających pozwoli  Ci dopasować osłonę do funkcji pomieszczenia.
Rolety plisowane uznawane są za idealnie nadające się do pokoi dziecięcych. Nie są wyposażone w wiszące sznurki, łańcuszki czy inne elementy, które dzieci mogą połknąć, będą więc bezpieczne dla najmłodszych.

Skontaktuj się z Nami

Zachęcamy do skorzystania z naszego formularza kontaktowego.
Nasi pracownicy skontaktują się z Państwem zaraz po otrzymaniu zapytania.

Korzystając z formularza kontaktowego wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez abtechnologie.pl swoich danych osobowych w celu odpowiedzi na zadane pytanie.

Email

biuro@abtechnologie.pl

Godziny Otwarcia

Pon - Pt: 8:30 - 17:00

Copyright abtechnologie.pl © 2021 All Rights Reserved.

Call Now Button