Rolety Rzymskie i Materiałowe

Rolety rzymskie to modne i bardzo eleganckie dekoracje okienne, które są pośrednim rozwiązaniem pomiędzy klasycznymi roletami a firanami                  i zasłonami. Zwija się je przy pomocy mechanizmu łańcuszkowego bądź elektrycznie, a efektowne fałdy powstające po podciągnięciu rolet doskonale się prezentują. Pasują do wystrojów wnętrz projektowanych w różnych stylach, dzięki wyjątkowej estetyce opartej głównie na sposobie układania się materiału po zwinięciu rolety. Rolety rzymskie szyte są z materiałów o różnym stopniu przepuszczalności światła: od delikatnych tkanin przepuszczających promienie słoneczne po grubsze, całkowicie zaciemniające.

Rolety materiałowe stanowią estetyczny dodatek zarówno do wystroju mieszkania jak i nowoczesnych powierzchni biurowych. Stanowią ważną funkcję ochronną przed promieniami słonecznymi oraz ograniczają widoczność pomieszczeń z zewnątrz. Dla osób ceniących komfort i wygodę użytkowania oferujemy rolety wyposażone w mechanizm elektryczny oraz intuicyjny pilot do bezprzewodowego sterowania.

Aby stworzyć spójną i estetyczną dekorację komponującą się z wnętrzem  oferujemy bogatą kolekcję wzorów i kolorów tkanin. Jasne, transparentne tkaniny optycznie powiększą pokój a także go rozświetlą. Z kolei wzorzyste materiały nadadzą wnętrzu głębię i przestrzenność. Tkaniny typu blackout pozwolą na całkowite zaciemnienie wnętrza, co jest niezmiernie istotne            w pomieszczeniach biurowych z przeznaczeniem do prowadzenia prezentacji czy w sypialni Twojego domu. Roleta może być wyposażona w kasetę oraz prowadnice, które zapewnią jej stabilne prowadzenie i przyleganie do szyby. Zastosowanie prowadnic pozwoli także na lepsze zaciemnienie wnętrza.

Skontaktuj się z Nami

Zachęcamy do skorzystania z naszego formularza kontaktowego.
Nasi pracownicy skontaktują się z Państwem zaraz po otrzymaniu zapytania.

Korzystając z formularza kontaktowego wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez abtechnologie.pl swoich danych osobowych w celu odpowiedzi na zadane pytanie.

Email

biuro@abtechnologie.pl

Godziny Otwarcia

Pon - Pt: 8:30 - 17:00

Copyright abtechnologie.pl © 2021 All Rights Reserved.

Call Now Button