Oświetlenie Zewnętrzne

Oświetlenie fasadowe to poniekąd wizytówka budynku, dlatego musi dobrze komponować się z architekturą oraz wyglądem zewnętrznym.
Lampy elewacyjne to rozwiązanie, które pomoże stworzyć przyjemną atmosferę wokół obiektu; doskonale sprawdzi się zarówno do oświetlenia domów, jak i budynków komercyjnych. Oświetlenie elewacji można zamontować zarówno na ścianach budynku jak i ogrodzeniu, co pozwala na utworzenie stref, które będą dobrze oświetlone po zmroku. Lampy elewacyjne przyczynią się też do poprawy aspektu bezpieczeństwa oświetlając miejsca słabo widoczne po zmroku.
Również do oświetlenia zieleni, ogrodów, skalniaków, drzew używa                się dedykowanych opraw, które dobierane są odpowiednio do osiągnięcia efektu wizualnego – może to być oświetlenie rozproszone lub punktowe. Rozwiązania premium pozwalają na dowolne zaprogramowanie oświetlenia, tak by poprzez zautomatyzowanie pracy nie było konieczności pamiętania o każdorazowym włączaniu ich po zmroku.

Skontaktuj się z Nami

Zachęcamy do skorzystania z naszego formularza kontaktowego.
Nasi pracownicy skontaktują się z Państwem zaraz po otrzymaniu zapytania.

Korzystając z formularza kontaktowego wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez abtechnologie.pl swoich danych osobowych w celu odpowiedzi na zadane pytanie.

Email

biuro@abtechnologie.pl

Godziny Otwarcia

Pon - Pt: 8:30 - 17:00

Copyright abtechnologie.pl © 2021 All Rights Reserved.

Call Now Button