System Żaluzjowy Sunshield

W obiektach architektonicznych z przeszklonymi połaciami dachowymi  powstaje problem jak uchronić się przed nadmiarem ciepła i światła.
Sunshield to innowacyjny system żaluzjowy, który można zainstalować pod dowolnym kątem, zarówno do wnętrza pomieszczeń jak i na zewnętrzne ściany budynków. Sunshield jest idealnym produktem do zasłaniania przeszkleń o dowolnie dużej powierzchni, dowolnym kształcie i na dowolnej wysokości.

Jest to rozwiązanie z przeznaczeniem dla obiektów typu centra biurowo-handlowe, patia, ogrody zimowe, werandy itp. W systemie sunshield lamele, czyli listwy żaluzji mogą obrać dowolny kształt (elipsy, koła, trójkąta czy wszelkiego typu wieloboku) dopasowując się do charakterystycznych dla nowoczesnej architektury nieregularności. Żaluzje obracają się wokół własnej osi i w zależności od wariantu mogą być sterowane za pomocą napędu elektrycznego lub ręcznie.

Skontaktuj się z Nami

Zachęcamy do skorzystania z naszego formularza kontaktowego.
Nasi pracownicy skontaktują się z Państwem zaraz po otrzymaniu zapytania.

Korzystając z formularza kontaktowego wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez abtechnologie.pl swoich danych osobowych w celu odpowiedzi na zadane pytanie.

Email

biuro@abtechnologie.pl

Godziny Otwarcia

Pon - Pt: 8:30 - 17:00

Copyright abtechnologie.pl © 2021 All Rights Reserved.

Call Now Button