Oświetlenie HoReCa

Restauracja, bar czy kawiarnia to miejsce w którym dobór właściwego oświetlenia ma istotne znaczenie ze względu na komfort pracy obsługi jak        i wykreowanie odpowiedniego nastroju dla gości. Nieodzownym elementem tego typu miejsc są dekoracje czy roślinność, które dzięki odpowiedniemu oświetleniu podnoszą aspekty estetyczne i wizualne wnętrza oraz pozytywnie wpływają na dobre samopoczucie klientów.
Ciepłe światło sprawia, że potrawy wyglądają bardziej apetycznie                        a odpowiedni kąt padania światła sprzyja odpoczynkowi i relaksowi.
Równie ważne jest zapewnienie odpowiedniego oświetlenia obsłudze za barem czy personelowi w kuchni. Oświetlenie restauracji, barów i kawiarni musi być funkcjonalne, tworzyć odpowiedni nastrój i pasować do charakteru wnętrza. Z tego względu, wymagane jest umiejętne połączenie oświetlenia ogólnego, miejscowego i dekoracyjnego.

Hotel to miejsce w którym odpowiednio zaprojektowane oświetlenie w dużej mierze stanowi o prestiżu i biznesowym sukcesie.
Ogromny wpływ na pierwsze wrażenie gości i atmosferę hotelu ma hol główny oraz recepcja – oświetlenie pełni tu zarówno funkcję dekoracyjną jak    i użytkową. Odpowiedni dobór oświetlenia w ciągach komunikacyjnych, korytarzach windowych czy na schodach, pozytywnie wpłynie na komfort         i poczucie bezpieczeństwa. Pokój hotelowy to miejsce będące namiastką domu i miejsca pracy. Odpowiednie oświetlenie jest nie tylko ważne podczas odpoczynku i relaksu, ale często jest czynnikiem stymulującym dla osób          o intensywnej aktywności zawodowej. Nowoczesny hotel to także sale konferencyjne,restauracje, kawiarnie i pomieszczenia techniczne.                  We wszystkich tych przestrzeniach światło odgrywa ogromną rolę: dla gości tworzy niepowtarzalny nastrój, dla obsługi i personelu hotelowego  zapewnia niezbędny komfort do pracy. Dlatego wnętrza hotelowe wymagają umiejętnego połączenia oświetlenia ogólnego, miejscowego i dekoracyjnego. 

Skontaktuj się z Nami

Zachęcamy do skorzystania z naszego formularza kontaktowego.
Nasi pracownicy skontaktują się z Państwem zaraz po otrzymaniu zapytania.

Korzystając z formularza kontaktowego wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez abtechnologie.pl swoich danych osobowych w celu odpowiedzi na zadane pytanie.

Email

biuro@abtechnologie.pl

Godziny Otwarcia

Pon - Pt: 8:30 - 17:00

Copyright abtechnologie.pl © 2021 All Rights Reserved.

Call Now Button